U14m/ + 30 - 34 kg |
|
Matches |
|
Winner |
|
Pts. |
|
Detail−Wertung |
1-2 |
LIPP Moritz |
- |
DURGAEV Askhab |
|
LIPP Moritz |
|
7 |
|
|
|
2-3 |
DURGAEV Askhab |
- |
KHASTAEV Abdul−Rachim |
|
KHASTAEV Abdul−Rachim |
|
10 |
|
|
|
3-1 |
KHASTAEV Abdul−Rachim |
- |
LIPP Moritz |
|
KHASTAEV Abdul−Rachim |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
Matches |
|
Winner |
|
Pts. |
|
Detail−Wertung |
1-2 |
ZAGLER Nico |
- |
WEBER Simon |
|
WEBER Simon |
|
10 |
|
|
|
2-3 |
WEBER Simon |
- |
SCHINAGL Daniel |
|
WEBER Simon |
|
7 |
|
|
|
3-1 |
SCHINAGL Daniel |
- |
ZAGLER Nico |
|
ZAGLER Nico |
|
7 |
|
|
|
|
|
No. |
Competitors (Pool C) |
|
|
Rank |
1 |
PRIELER Robert |
Judogym |
1. |
PRIELER Robert |
2 |
AKBULATOV Abdul Malik |
UJC Dornbirn |
2. |
AKBULATOV Abdul Malik |
3 |
CIELUCH Maciej |
ULKS Judo Kowala |
3. |
CIELUCH Maciej |
|
|
Matches |
|
Winner |
|
Pts. |
|
Detail−Wertung |
1-2 |
PRIELER Robert |
- |
AKBULATOV Abdul Malik |
|
PRIELER Robert |
|
10 |
|
|
|
2-3 |
AKBULATOV Abdul Malik |
- |
CIELUCH Maciej |
|
AKBULATOV Abdul Malik |
|
10 |
|
|
|
3-1 |
CIELUCH Maciej |
- |
PRIELER Robert |
|
PRIELER Robert |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
Matches |
|
Winner |
|
Pts. |
|
Detail−Wertung |
1-2 |
MISIC Vladimir |
- |
DOUBEK Matous |
|
DOUBEK Matous |
|
7 |
|
|
|
2-3 |
DOUBEK Matous |
- |
BLUHME Alexander |
|
DOUBEK Matous |
|
10 |
|
|
|
3-1 |
BLUHME Alexander |
- |
MISIC Vladimir |
|
BLUHME Alexander |
|
10 |
|
|
|
|
|
Finals |
A1 |
KHASTAEV Abdul−Rachim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PRIELER Robert |
C1 |
|
|
|
KHASTAEV Abdul−Rachim |
|
|
|
|
|
|
|
LIPP Moritz |
|
|
|
C2 |
AKBULATOV Abdul Malik |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LIPP Moritz |
A2 |
|
|
|
|
|
BLUHME Alexander |
- |
DOUBEK Matous |
|
|
|
|
|
B1 |
WEBER Simon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DOUBEK Matous |
D1 |
|
|
|
BLUHME Alexander |
|
1. |
BLUHME Alexander |
|
|
DOUBEK Matous |
|
|
|
D2 |
BLUHME Alexander |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ZAGLER Nico |
B2 |
|
|
|
|
|
2. |
DOUBEK Matous |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. |
KHASTAEV Abdul−Rachim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. |
LIPP Moritz |
|
|
|
|
|
|
|